YIT وارد زیرساخت های لیتوانی می شود

YIT وارد زیرساخت های لیتوانی می شود

گروه ساخت و توسعه فنلاند (YIT) در حال انجام چهار قرارداد بهسازی و بازسازی خیابان و خیابان در لیتوانی به ارزش بیش از 10 میلیون یورو است.

یکی از پروژه هایی که از ماه مارس آغاز شد بازسازی کلی 11 کیلومتر طول جاده منطقه 3218 بین ناربوتیک و آکمنسکی، نزدیک به Telšiai در شرق Klaipėda است. این قرارداد توسط اداره راه لیتوانی (LAKD) منعقد شده و باید در دوازده ماه انجام شود.

میکا لپپنن، مسئول پروژه های زیربنایی YIT گفت: «برای این پروژه ما در حال ساخت بیش از 73،000 متر مربع آسفالت، نوسازی زهکشی، نصب ایستگاه اتوبوس و سرعت گیر و ساختن یک پل روی رودخانه پالا هستیم.»

در سال 2019 YIT لیتوانی تقریباً دو هزار پروژه زیرساخت های جاده، خیابان و تدارکات را در لیتوانی اجرا کرد. از جمله بزرگترین آنها بازسازی بزرگراه A14 Vilnius-Utena (“Molėtai”) ، ساخت قطعه 4 کیلومتری جاده در نزدیکی پایتخت، احداث امکانات بارگیری و ذخیره سازی ظروف مدرن در Klaipėda ، بازسازی یک 11 کیلومتر طول جاده 165 بین ėilalė و Šilutė، و یک پل روی رودخانه šyša. علاوه بر این، YIT با تعمیر و نگهداری خیابان ها و روسازی های حیاط در قسمت های شمالی و غربی پایتخت توسط شهر ویلنیوس منعقد شده است.

وی گفت: «سال گذشته ما کارهایی را در زمینه توسعه و نوسازی زیرساخت های جاده ای انجام دادیم، پروژه های مهم برای حمل بار را اجرا کردیم و پتانسیل اقتصادی شهر بندری را [از Klaipėda] افزایش دادیم. در آینده، هدف ما گسترش بیشتر به بازار زیرساخت های دریایی و راه آهن است. ما به طور ویژه به پروژه های زیرساخت های استراتژیک مانند ساخت خط ریلی راه آهن بالتیکا علاقه مند هستیم.»

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *