تلویزیون ملی لیتوانی مجریان مراسم Eurovision Atranka 2020 را معرفی نمود

تلویزیون ملی لیتوانی مجریان مراسم Eurovision Atranka 2020 را معرفی نمود

گابریل و گیدریوس مجری­ های تلویزیونی نام آشنای این برنامه هستند. آنها پیش از این مراسم Eurovizijos Atranka 2019 را اجرا کرده بودند. «ایووا» نیز که به عنوان نماینده لیتوانی در مسابقات آهنگ یوروویژن 2018 در لیسبون نماینده بود، به آنها ملحق می شود.

تهیه کننده ارشد شبکه LRT گفت: «ما عمداً ایوا را دعوت کردیم تا به تیم انتخابی بپیوندد. اتاق سبز هر سال چهره های جدید زیادی را به خود جلب می کند که بیننده می خواهد درباره آن ها اطلاعات بیشتری کسب کند. ما معتقدیم کسی که در مرحله بزرگ یوروویژن حضور داشته و اهمیت موسیقی نه تنها موسیقی بلکه ارتباط را نیز درک می کند، بهترین راه برای صحبت با مخاطبان و کمک به ارزیابی توانایی نمایندگی لیتوانی در این مسابقه است. از این گذشته، ایوا نه تنها به خاطر آهنگش، بلکه برای ارتباط صمیمانه، توجه مخاطبان یوروویژن را بدست آورده است.»

مراسم سال 2020

اولین اجرا در یازدهم ژانویه 2020 تأیید شده است و فینال بزرگ یک نمایش زنده است که از 15 فوریه اجرایی خواهد شد. هنوز تأیید نشده است که بین آن دو رویداد چه تاریخ و نمایش هایی خواهد بود، با این حال، ما می دانیم که این برنامه قرار است در مجموع شش نمایش برگزار کند: سه مسابقه گروهی، دو نیمه نهایی و البته فینال بزرگ.

پنجره ارسال نمونه کارها در 8 دسامبر بسته شد و LRT اعلام کرده است که آنها 60 آهنگ دریافت کرده اند که 36 تای آنها برای اجرا انتخاب شده است.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *