اولین جمع کننده­ های سکه در لیتوانی در دست احداث هستند

اولین جمع کننده­ های سکه در لیتوانی در دست احداث هستند

اولین جمع کننده­های سکه در لیتوانی در دست احداث هستند

بانک لیتوانی قراردادی برای ایجاد اولین جمع کننده سکه های دیجیتال در جهان به امضاء رساند که طی آن نسخه ای فیزیکی نیز وجود دارد و از ابتدای سال 2020 میلادی آغاز به کار خواهد نمود.

Egidijus Paleckis

Egidijus Paleckis

ادیگیجوس پالسکیس به عنوان مدیر این برنامه در بانک ملی لیتوانی منتخب شده است. وی بیان داشت: «ما از یک ایده شروع کردیم و به اجرا رسیده­ایم؛ ما راهکارهای دیجیتال خالصی داریم، یک دیدگاه از آنچه سکه های فیزیک هستند و اکنون توانایی درک آنچه ساخته شده را داریم. هدف ما ساخت یک مورد خاص از سکه است، ما این محصول را با بهترین کیفیت ارایه خواهیم داد.»

پس از مشاوره با افراد فعال در بازار، در فوریه 2019، بانک لیتوانی یک برنامه عمومی برای راه اندازی این سیستم ارایه داد. پنج شرکت از کشورهای لیتوانی، لهستان، هند و سنگاپور به عنوان مشارکت کنندگان این طرح خواهند بود. طبق این تفاهم، شرکت لیتوانیایی iTree به عنوان نماینده سایر شرکت ها در تفاهم نامه حضور دارد و باید طی شش ماه توکن های دیجیتال را ایجاد نماید و سامانه فروش را با استفاده از بلاکچین بسازد. مورد اصلی این ساز و کار، مورد امنیتی می باشد.

اولین جمع کننده سکه های دیجیتال تاریخ در لیتوانی اجرایی می شود. پایه و اساس این طرح مبتنی بر هکاتون است که در سال 2018 در بانک لیتوانی اجرایی شده است. این سامانه به لیتوانی و شرکت های بین المللی کمک خواهد نمود که براساس سیستم بلاکچین امور مالی خود را اجرایی نمایند.

 

مرجع fintechbaltic.com

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *