خبرها

بزرگ­ترین کنفرانس فناوری پیشرفته در شمال اروپا، طی ماه نوامبر در لیتوانی اجرا می­شوددر اینجا بزرگ­ترین کنفرانس فناوری­های پیشرفته برای چهارمین سال پیاپی اجرا خواهد شد. بیش از 60 سخنرانی که در خصوص مهم­ترین مطالب فناورانه است و بیش از 3000 نفر از بیش از 500 شرکت در این رویداد حضور خواهند داشت.
ادامه مطلب

وزیر لیناس لینکویچیوس درباره بهره برداری از فرصت­های کسب و کار در آسیا سخن گفت در تاریخ چهارم اکتبر، در ویلنیوس، وزیر امور خارجه لیتوانی در دومین کنفرانس «آینده تجارت در آسیا»، سخنرانی نمود. آقای «لیناس لینکویچیوس» طی سخنان افتتاحیه با تاکید بر اهمیت قوانین تجارت و پذیرفتن پتانسیل فناوری جدید در توسعه روابط تجاری با آسیا تاکید کردند.


ادامه مطلب

گروه لیتوانیایی «مودس» 38 میلیون یورو در نیروگاه خورشیدی اسپانیا سرمایه گذاری میکندگروه «مودوس» بیان داشته است: «
Green Genius»، زیرمجموعه آن، اولین مزارع انرژی خورشیدی خود را در منطقه جنوبی اندلس نصب خواهد کرد، با برنامه­ ریزی برای افزایش نمونه کارها خود در اسپانیا به 560 مگاوات (MW) طی 5 سال خواهد رسید. 


ادامه مطلب

مقاله ها

بالن سواری در آسمان لیتوانیآفتاب بر فراز شهر طلوع می­کند، دریاچه هایی که در جنگل­ها واقع شده اند، رودخانه هایی که در زمین می پیچند، قلعه هایی که از مه بیرون می آیند و خانه هایی که درخشان هستند.


ادامه مطلب

دانشگاه علمی کاربردی کسب و کار لیتوانیدانشگاه علمی کاربردی کسب و کار لیتوانی (LTVK) در سال 1994 میلادی با محیطی مدرن و به روز و با شرایط حرفه ای در علوم اجتماعی و علوم فیزیکی احداث شد. LTVK مستلزم فرصت های شغلی امیدوارکننده، مبادله بین المللی علوم و مباحث و تامین تفریحات معمول برای دانشجویان است.

ادامه مطلب

موزه تاریخ مجازی ویلنیوساین موزه در سراسر اروپا بی همتاست! شما می توانید در این موزه، سفر در زمان را تجربه کنید و این تجربه را به لطف گرافیک رایانه ای چند لایه ای و لیزرها ره می دهد. این موزه تاریخی 700 ساله از پایتخت لیتوانی را مطرح می کند. 
ادامه مطلب

گزارش ها

لیست نمایشگاه های 2019 و 2020 لیتواتیلیست نمایشگاه هایی که در سال های 2019 و 2020 در لیتوانی برگزار می شود به ترتیب صنعت مطبوع ارایه شده است.

ادامه مطلب

اولین جمع کننده­ های سکه در لیتوانی در دست احداث هستند

بانک لیتوانی قراردادی برای ایجاد اولین جمع کننده سکه های دیجیتال در جهان به امضاء رساند که طی آن نسخه ای فیزیکی نیز وجود دارد و از ابتدای سال 2020 میلادی آغاز به کار خواهد نمود.


ادامه مطلب

جدول فروش هفتگی سینماهای لیتوانی، هفته 22 سال 2019

جدول فروش هفتگی سینماهای لیتوانی

31 می تا 6 ژوئن 


ادامه مطلب

Mr.Bruzga

The acrodiate ambassador of Republic of Lithuania in Turkey.

View More

Relation between two countries.

View More

Dr.Mohsen Karimi Tabasi

The Honorary consulate of Republic of Lithuania in I.R.Iran.

View More
logo-1.png
Honorary Consulate of the Republic of lithuania in I.R.Iran
Address: No. 1, Changizi Alley, Alef St., Velenjak, Tehran
Phone number: +982122043658
E-mail: Info@lithuania-consulate.ir
Copyright © 2019 Lithuania-consulate.ir All rights reserved. 
Honorary Consulate of the Republic Lithuania in I.R.Iran

Search