جاذبه های گردشگری لیتوانی

واقعاً مشتاق هستی که لیتوانی را بشناسی؟ پس لازم است که اول درباره مردم لیتوانی اطلاعات داشته باشی.
مردم لیتوانی بسیار مهربان، صادق و یاری دهنده هستند؛ فقط با دیدار از لیتوانی میتوانید این واقعیت را دریابید. لیتوانی مردمی با قدمت طولانی دارد پس اگر در طول اقامت با مردم این کشور صحبت کنی، پس از برگشتن به کشور خودتان، کوله باری از داستان ها و افسانه ها خواهید داشت.

اگر از تمدن خسته هستید، فرصت خوبی برای عقب نشینی از فشارهای آن خواهید داشت. دریاچه ها، پارک ها، مناطق بکر طبیعی و جنگل های بسیار زیبایی برای دیدن وجود دارد که می تواند به روحیه شما کمک کند.

اگر در کشور خودتان، فردی به شدت اهل شهر و شهرنشینی هستید، باز هم شهرهای پیشرفته و مناطق شهری وجد آوری وجود دارد که باید ببینید. تعداد زیادی موزه، مناطق گردشگری، تالارهای هنری، تئاترها و ... وجود دارد که باید از آن ها دیدن نمایید.

به جز غذاهای ملی و نوشیدنی ها، که باید آن را تجربه کنید، اگر دوست دارید می توانید با تجربیات جدید به خانه برسید!!!

طبیعت

طبیعت

با طیفی از سایه های سبز، طراوت آب پاک و چشم اندازهای جذاب آن، به نظر می رسد که هدایای طبیعت لیتوانی برای مردم و بازدید کنندگان خود بی پایان است.

بیش تر ببینید

فرهنگ و هنر

فرهنگ و هنر

صدای تنفس ممکن است بعضی مواقع به موسیقی یک فیلم تبدیل شود. بادی که در دریا موی را تکان می دهد، شعرهای جادویی، جاده های سنگ فرش قدیمی، هنر مجسمه سازی، یک تکه نقاشی و ...

هنر در درون ما زندگی می کند، به ما اجازه می دهد که گام هایی برداریم که بدون قوه خلاقیت جرأت نکنیم. هیچ حیاتی بدون خلاقیت وجود نخواهد داشت.

بیش تر ببینید

شهرها

شهرها

ما کوچک هستیم ولی هیچکس این را کتمان نمی کند. در عین حال چیزهای زیادی برای نشان دادن داریم! اول از همه، دل خوشی ما، سپس شهرهای ما، بافته شده با تاریخ. جاده ها به سوی دریا، جایی که کشتی ها را ملاقات می کنند. ساحل دریا، با قایق های ماهیگیری تزئین شده است. چشمه های آب معدنی تازه و جنگل های کاج، پر از هوای معطر.

شما قطعا باید این همه را ببینید.

بیش تر ببینید
logo-1.png
Honorary Consulate of the Republic of lithuania in I.R.Iran
Address: No. 13, Changizi Alley, Alef St., Velenjak, Tehran
Phone number: +982122039585
E-mail: Info@lithuania-consulate.ir
Copyright © 2019 Lithuania-consulate.ir All rights reserved. 
Honorary Consulate of the Republic Lithuania in I.R.Iran

Search