کالج لویولا سنت ایگناتیوس

کالج لویولا سنت ایگناتیوس

کالج لویولا سنت ایگناتیوس یک مرکز آموزش عالی کاتولیک است که نمونه­ای از آموزش تحت مکتب ایگناتیوس است. این کالج آموزش خود را با بهترین الزامات کیفیت آموزشی ارایه می دهد؛ دانش آموزان قادر به کسب مهارت های عملی و کارآفرینی و همچنین تجربه بین المللی و اجتماعی هستند. توجه زیادی به گرامی داشتن ارزش های مسیحی شده و ایجاد احساس تعلق به جامعه و همچنین مسئولیت های اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد.

ماموریت: آموزشی که منجر به ترکیب آموزش ها و سنت های مذهب کاتولیک شود.

دیدگاه: این کالج باید معتبرترین و ابتکاری ترین کالج باشد.

ارزش ها: ایمان، هم ارزشی با جامعه، صداقت، احترام.

 

فناوری ارتوپدی
هدف از برنامه تحصیل فناوری ارتوپدی، اخذ لیسانس حرفه ای در زمینه علوم بهداشتی است، که مطابق با استانداردها و شایستگی های اروپایی لازم برای ادامه حرفه ای باشد. یک تکنسین ارتوپدی. برنامه مطالعاتی به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با امکانات موجود بخش فناوری های ارتوپدی در لیتوانی و خارج از کشور آشنا شوند. الگوهای و چشم انداز تغییر این علم را فراگیرند.

 

زمینه تحصیل: فناوری پزشکی

حیطه تحصیل: علوم سلامت

نوع تحصیل: تمام وقت

مدت آموزش: 3 ترم تحصیلی

سطح: کارشناسی

 

درمان های زیبایی

هدف از این آموزش، تربیت کردن متخصصین زیبایی آشنا به علوم زیست پزشکی است، کسی که توانایی انتخاب و اجرای عملیات زیبا سازی را داشته و بهترین نوع درمان را تدارک ببیند.

این برنامه با هدف توسعه دیدگاه فراگیران در مورد فرد، یعنی بهبود ظاهر بدنی و افزایش عزت نفس شخصی است. فراگیر بر اساس شایستگی های مشترک انسانی، ارزش های معنوی مسیحی، که بر اساس آنها فراگیران با مشتری کار می کنند، آموزش می بینند.

توجه زیادی به وحدت زیبایی و سلامتی می شود که به اصول سبک زندگی زیست محیطی پاسخ می دهند.

زمینه تحصیل: زیبایی

حیطه تحصیل: علوم سلامت

نوع تحصیل: تمام وقت

مدت آموزش: 3 ترم تحصیلی

سطح: کارشناسی حرفه ای در زمینه سلامت

 

هنرهای آشپزی

هدف از این برنامه آموزش افراد حرفه ای هنرهای آشپزی است که قادر به استفاده از دانش فن آوری بنیادی و پیشرفته تولید مواد غذایی، پرداختن به طور مؤثر در مورد ایمنی و کیفیت کیفیت مواد اولیه، سازماندهی فرایندهای مدیریت زنجیره غذایی و غذا و ارزیابی تغییرات در محیط تجاری است.

انتظار می رود که این افراد حرفه ای مسئولیت اجتماعی داشته باشند، بطور مداوم به دنبال توسعه دانش شخصی و اثربخشی خدمات تجاری باشند. هنرهای آشپزی یک برنامه مطالعه بی نظیر در لیتوانی است.

 

زمینه تحصیل: فناوری غذایی

حیطه تحصیل: علوم فناورانه

نوع تحصیل: تمام وقت

مدت آموزش: 3 ترم تحصیلی

سطح: کارشناسی حرفه ای علوم فناورانه

 

کمک های اولیه پزشکی فوری

هدف از مطالعه برنامه فوریت های پزشکی، ارائه آموزش عالی دانشگاهی در زمینه فناوری پزشکی است که با آمورش متخصصی که قادر به ارائه کمک های اولیه پزشکی و ضروری / اضطراری به طور مستقل یا با یک تیم پزشکی برای افراد مختلف مطابق با استانداردهای اروپایی باشد.

 

ویژگی های بارز این برنامه مطالعاتی: کمک های فوری پزشکی تنها برنامه مطالعاتی در لیتوانی است که آموزش دیدگان آن قادر به ارائه کمک های فوری به بیماران گروه های سنی مختلف هستند.

زمینه: فناوری پزشکی

حیطه آموزش: علوم سلامت

نوع آموزش: تمام وقت

مدت آموزش: سه ترم آموزشی

عنوان مدرک: کارشناسی حرفه ای علوم سلامت و تاییدیه خدمات پزشکی اضطراری

طراحی تصویر

هدف از این مطالعه، ارائه آموزش عالی دانشگاهی در زمینه طراحی است که با آموزش متخصصانی است که صلاحیت حرفه ای آنها، توانایی ایجاد یک محتوا و مفهوم تصویری سازگار و هماهنگ با توجه به نیاز مشتری است.

 

زمینه تحصیل: طراحی

حیطه تحصیل: هنر

نوع تحصیل: تمام وقت

مدت آموزش: 3 ترم تحصیلی

سطح: کارشناسی حرفه ای هنر

 

امور اجتماعی

هدف از این مطالعه، ارائه استانداردهای بالاتر دانشگاهی در سطح اروپا است که آموزش مربوط به حوزه کار اجتماعی را با آموزش یک متخصص است که صلاحیت حرفه ای آنها را قادر می سازد تا به طور مؤثر در رفع مشکلات اجتماعی اجتماعات روستایی لیتوانی تلاش نمایند.

 

زمینه تحصیل: امور اجتماعی

حیطه تحصیل: علوم اجتماعی

نوع تحصیل: تمام وقت

مدت آموزش: 3 ترم تحصیلی

سطح: کارشناسی حرفه ای علوم اجتماعی

 

مدیریت بیمارستانی

هدف از این مطالعه، ارائه آموزش عالی دانشگاهی در زمینه گردشگری و تفریحی است که با آموزش متخصصانی که قادر باشند در مورد زیرساخت های مقصد گردشگری قضاوت نمایند، تجزیه و تحلیل تقاضای بازار، تجزیه و تحلیل تقاضای بازار، توسعه و معرفی بسته های استاندارد خدمات گردشگری پایدار، با پیروی از ارزش های مسیحی، مقررات توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی با آنها و مسایل مهمان نوازی در محل های اقامتی، پذیرایی ، SPA و شرکت های تفریحی سرگرم کننده مقابله کرده و توانمندسازی آنها را برای فعالیت های حرفه ای مستقل، مطالعات بیشتر و بهبود فراهم آورند.

 

زمینه تحصیل: امور گردشگری

حیطه تحصیل: اقتصاد و مدیریت عمومی

نوع تحصیل: تمام وقت

مدت آموزش: 3 ترم تحصیلی

سطح: کارشناسی حرفه ای مدیریت اقتصادی

 

درمان پاستوری

هدف از این برنامه مطالعاتی، ارائه آموزش عالی دانشجویی در زمینه کار اجتماعی، مطابق با استانداردهای اروپایی است که با آموزش یک متخصص قادر به مراقبت از سلامت معنوی و رفاه اجتماعی افراد (به ویژه بازمانده از مشکلات وجودی) است، که براساس ارزشهای مسیحی فعالیت نماید.

 

زمینه تحصیل: امور اجتماعی

حیطه تحصیل: علوم اقتصادی

نوع تحصیل: تمام وقت

مدت آموزش: 3 ترم تحصیلی

سطح: کارشناسی حرفه ای علوم اجتماعی

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *