نوع زندگی

نوع زندگی

نوع زندگی

احتمالا به راحتی کلمات را برای توصیف بسیاری از ملت ها پیدا خواهید کرد، برای مثال فرانسوی عاشقانه، انگلیسی اشرافی، آلمانی های منظم و منطقی و یا ایتالیایی های گرم و سرد. اما در مورد لیتوانی چه می توان گفت؟ برای این، شما باید نگاه عمیقتری به شیوه زندگی داشته باشید – فرهنگ، آداب و رسوم ، مذهب، عشق به ورزش، عادات خوردن و نوشیدن، سبک زندگی و سرگرمی.

در طول اقامت خود در لیتوانی، سعی کنید حداقل برخی از گالری های هنری را ببینید، چند فیلم لیتوانی را تماشا کنید، به تئاتر بروید. از فرصت برای پیوستن به ما برای جشن و جشنواره ها، به ویژه سنت – Joninės (تابستان یا قدیسین) را از دست ندهید.

کلیساها را ببینید، و نه فقط در ویلنیوس، بلکه در مکان های دورتر. بسیاری از شهرهای کوچک تر را ببینید، درست است که جمعیت زیادی ندارند ولی ستون های استواری در کلیساهای این شهرها وجود دارد.

هیج می دانید که لیتوانی ها چه چیزی را مذهب دوم خود می دانند؟ ما عاشق بسکتبال هستیم، پس به ورزش ما هم نگاهی داشته باشید.

احساس گرسنگی؟ وقتش شده که برای طعم غذاهای معتبر و نوشیدنی آماده شوید، خوراکی ها از منطقه به منطقه متفاوت است. ما، لیتوانیایی ها، دوست داریم که به طور کامل غذا بخوریم، بنابراین اگر به شما خدمات بزرگ و کاملی ارایه می دهیم تعجب نکنید ! با معده پر می توانید به تفریحات فکر کنید، ما برای شما تفریح ها و جشنواره های مختلفی در نظر گرفته ایم، پس …. وقت را تلف نکنید !

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *