موزه فضای باز مرکز اروپا

موزه فضای باز مرکز اروپا

موزه هنر معاصر هوای آزاد مرکز جغرافیایی اروپا، دارای 55 هکتار مساحت می ­باشد و بزرگترین دستاوردهای مجسمه سازی لیتوانی و جهان را نشان می دهد و بیش از 100 اثر هنری از هنرمندان 34 کشور مختلف در آن جای گرفته است. این یکی از موثرترین موزه های هنر معاصر در لیتوانی است. ترکیبات مجسمه ای غیرمنتظره در کنار دریاچه، باغ زمین ها و تپه ها وجود دارد که نظر گردشگران را جلب می کند.

 

رامشیشکس یک شهر در لیتوانی است (جمعیت 1،700) ، واقع در 20 کیلومتری (12 مایل) شرق کائوناس؛ بخش جنوبی این شهر (از جمله محل تولد شاعر لیتوانی Jonas Aistis) اکنون در زیر آب دریاچه مصنوعی قرار دارد. کلیسای سنت مایکل آرچاللس (Rumšiškės) در قرن 18 میلادی (در قرن نوزدهم بازسازی شد) نجات یافت و در سال 1958، زمانی که مخزن آب ایجاد شد، به محل فعلی خود منتقل شد.

 

موزه هوای آزاد لیتوانی یکی از بزرگترین موزه های هوای آزاد در اروپا است که در سطح 195 هکتار قرار دارد. این موزه در سال 1966 در سواحل زیبا لانگ کائوناس، در رامشیشکس تاسیس شد.

 

خانه های مخصوص هر یک از مناطق در محیط طبیعی خود قرار دارند. نمایشگاه لوازم خانگی، صنایع دستی، تجارت، ماشین آلات کشاورزی و صنایع دستی در داخل ساختمان ها ارائه می شود.

 

مركز موزه شهري است كه ساختمان هايي از سراسر لیتوانی را براي دوره هاي مختلف متفاوت می توان در آن مشاهده نمود. این شهر دارای کلیه اجزای شهر پیش نیاز است: یک میدان بازار با سنگ مصنوعی طبیعی، یک کلیسا، یک مسافرخانه و خانه های صنعتگران و معامله گران مختلف که در سفال، بافندگی، صنوبر و صنایع چوب فعالیت می کنند.

 

 

 

خدمات

 

تورهای همراه با راهنما

 

کارگاه آموزشی

 

کارگاه های صنایع دستی

 

تله خواب و تارو

 

اقامت

 

حمام بخار

 

فروشگاه کتاب فرهنگ قومی

 

فروشگاه سوغاتی

 

اسب سواری

 

تسهیلات اجاره برای رویدادهای شرکتی و خصوصی

 

پارکینگ امن

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *