مقالات

Check out our Latest News!

فوریه 2021

سفر به لیتوانی

سفر به لیتوانی پیش از این که به لیتوانی سفر کنید، باید بدانید که میخواهید چه کاری انجام دهید. با این که لیتوانی یک کشور کوچک است، اما موارد زیادی برای ارایه به گردشگران دارد. پس به شما توصیه می کنیم به جز شهرهای لیتوانی، سایر مکان های کشور را نیز بازدید کنید. (بیشتر…)

لیست دانشگاههای لیتوانی مورد تایید وزارت علوم˓ تحقیقات و فناوری ایران در سال 2020

بر طبق گزارش اداره کل امور دانش آموختگان˓ لیست دانشگاههای لیتوانی مورد تایید وزارت علوم˓ تحقیقات و فناوری ایران˓ از این قرار است. (بیشتر…)

فوریه 2020

بهترین کشورها برای پرورش کودکان (در میان 73 کشور)

این رتبه بندی در خصوص بهترین کشورها طی سال 2020 قرار دارد و ویژگی هایی از قبیل: مراقبت، حقوق بشر، دوست داشتن خانواده، محیط های شامل برابری جنسیتی، خوشبختی، برابری درآمدی، امن بودن و داشتن سلامتی در نظر گرفته می شود و مواردی همچون آموزش عمومی و سیستم­ های مراقبت بهداشتی نیز در نظر...

پیش بینی سال 2020 لیتوانی

لیتوانی در سال 2019 از رشد خوبی برخوردار بود اما پیش بینی می­شود که در سال 2020 عمدتاً به دلیل عوامل بیرونی، این رشد کاهش یابد. رشد تولید ناخالص داخلی در سال 2019 مطابق پیش بینی­های بانک مرکزی اروپا برای بازسازی و توسعه (EBRD)، کمیسیون اروپا، صندوق بین المللی پول و صندوق بین المللی پول...

دسامبر 2019

بانک مرکزی لیتوانی نسبت به محدودیت های مالی در سال 2020 میلادی اطلاعیه داد

به گزارش خبرگزاری شینهوا، بانک مرکزی لیتوانی شاخص تولید ناخالص ملی لیتوانی را برای سال آینده میلادی پیش بینی نمود و نسبت به محدودیت های مالی در سال آینده، متذکر شد. (بیشتر…)