سبک زندگی

Check out our Latest News!

سبک زندگی

مردم هر کشوری را با خصوصیاتی متفاوت توصیف می کنند ، به عنوان مثال فرانسوی های رمانتیک، انگلیسی های اشرافی، آلمانی های منظم و منطقی و یا ایتالیایی های خون گرم. اما در مورد لیتوانیایی ها چه می توانید بگویید؟ برای پاسخ به این سوال، باید نگاه عمیق تری به سبک زندگی انان داشته باشید – فرهنگ، آداب و رسوم، مذهب، عشق به ورزش، عادات غذایی، سرگرمی ها و سبک گذراندن زمان.
در طول اقامت خود در لیتوانی، سعی کنید از بسیاری از گالری های هنری بازدید کنید، چند فیلم لیتوانیایی تماشا کنید و به تئاتر بروید. فرصت همراهی و جشن گرفتن در جشنواره ها را از دست ندهید، به ویژه جشنواره های سنتی – Joninės (نیمه تابستان یا روز سنت جان) که متعلق به زمان های بسیار دور، در دوره بت پرستی است، و Užgavėnės (سه‌شنبه اعتراف) که بهار را فرا می خواند.
از کلیساها ، نه تنها در شهر ویلنیوس بلکه در شهرهای دورتر هم بازدید کنید. در بسیاری از شهرهای کوچکتر نیازی به رفتن به کلیسا برای دیدن جمعیت در این مکان نیست زیرا ساختمان های کلیسا راه را از دور به شما نشان می دهند.
آیا می دانید لیتوانیایی ها دین دوم خود را چه می نامند؟ بهترین راه برای درک این موضوع این است که خودتان ببینید که آنان چقدر طرفداران مشتاقی به بسکتبال هستند.
احساس گرسنگی می کنید؟ زمان چشیدن غذاها و نوشیدنی های اصیل است که در مناطق مختلف متفاوت هستند.  لیتوانیایی ها، مفصل خوردن را دوست دارند، بنابراین از ارائه بشقابهای بزرگ متعجب نشوید.
حالا می توان به سرگرمی فکر کرد، که با توجه به فصل متفاوت اما همیشه فعال است. جشنواره ها  در تمام فصول در جریان هستند.