دانشگاه علمی کاربردی کسب و کار لیتوانی

دانشگاه علمی کاربردی کسب و کار لیتوانی

دانشگاه علمی کاربردی کسب و کار لیتوانی (LTVK) در سال 1994 میلادی با محیطی مدرن و به روز و با شرایط حرفه ای در علوم اجتماعی و علوم فیزیکی احداث شد. LTVK مستلزم فرصت های شغلی امیدوارکننده، مبادله بین المللی علوم و مباحث و تامین تفریحات معمول برای دانشجویان است.

ماموریت

دانشگاه کسب و کار لیتوانی خود را مستلزم ایجاد حس خلاقیت و آموزش متخصصان حرفه ای است تا شرایط برای یادگیری مناسب با اعطای مدرک لیسانس حرفه ای و انجام تحقیقات کاربردی که برای توسعه منطقه ای ضروری باشد؛ ایجاد شود.

چشم انداز

دانشگاه کسب و کار لیتوانی یک مؤسسه آموزش عالی نوآورانه، شفاف، فعال و دارای مسئولیت اجتماعی، شناخته شده در سطح بین المللی و متناسب با تحولات بازار کار است و برای رفع نیازهای جامعه آماده است.

دانشگاه کسب و کار لیتوانی جدیدترین روش های فناوری اطلاعات را در فرایند مطالعه ادغام می کند و به همین دلیل، وسیله ای متنوع و جذاب برای مطالعه ایجاد می کند. یکی از اهداف اصلی دانشگاه ارتقاء کیفیت مطالعه است. دروس به روش تعاملی و روش های مختلف دارای جذابیت در فرآیند مطالعه مورد استفاده قرار می گیرد. این دانشگاه به آزمایشگاه های CISCO، مواد ساختمانی و جرم شناسی و همچنین یک دادگاه شبیه سازی مجهز شده است.

 

آموزش ها

مدریت هوشمندانه

برنامه مطالعه مدیریت هوشمند که به منظور آماده سازی کارشناسی حرفه ای واجد شرایط از متخصصان مدیریت مشاغل طراحی شده است که قادر به سازگاری با محیط در حال تغییر کسب و کار، الزامات امروز بازار کار، راه اندازی یک سرمایه گذاری تجاری و مدیریت آن، انجام تحقیقات بازار، تجزیه و تحلیل و کنترل مشاغل هستند.

 

تخصص های ممکن:

– مدیریت مالی

– مدیریت بازاریابی

 

کسب و کار گردشگری و صنعت سرگرمی

برنامه تحصیل در کسب و کار گردشگری و صنعت سرگرمی با هدف آماده سازی مدیران واجد شرایط انجام می شود تا بتوانند در بازار گردشگری و سرگرمی، محیط کسب و کار و تغییرات آن تحقیق و تحلیل کنند، بسته های خدماتی ایجاد کرده و تجارت خود را سامان دهند، راه اندازی و مدیریت کنند. شرکت هایی که خدمات گردشگری، سرگرمی، زیبایی و سلامتی را ارائه می دهند.

 

تخصص های ممکن:

– مدیریت سفر و مسافرت

– مدیریت گردشگری اسپا و سلامتی

– مدیریت رویدادها

 

مدیریت موسسات و شرکت ها

آماده سازی مدیران موسسات و بنگاه ها هدف اصلی این آموزش است. افرادی که بتوانند اسناد را به صورت حرفه ای بر روی رایانه مدیریت کنند، فعالیت سازمانی و هماهنگی را انجام دهند، فعالیت های اطلاعاتی را مدیریت کنند، کارمندان را رهبری کنند، سازماندهی دفتر، شعبه یا بخش دیگری را انجام دهند.

 

تخصص های ممکن:

– مدیریت کسب و کار

– اداره امور دولتی و عمومی

 

مدیریت فروش و تدارکات

برنامه آموزشی مدیریت فروش و تدارکات به منظور آموزش متخصصان واجد شرایط در مدیریت فروش و لجستیک طراحی شده است تا بتواند عمده سیستم ها و دانش حمل و نقل و لجستیک ملی و بین المللی را درک کند، قادر به پیش بینی، برنامه ریزی، سازماندهی فرایند کار مداوم در شرکت های لجستیک یا ادارات، سازماندهی فروش، تولید یا ذخیره سازی، اطمینان از کیفیت فعالیت ها، هماهنگی فروش داخلی و بین المللی از طریق فروش نوآورانه، بازاریابی، لجستیک فروش، روش های مدیریت، ایجاد سیاست فروش تجارت، ساماندهی فناوری تجارت و سهام، پیاده سازی تبلیغات تبلیغاتی، به کارگیری آخرین فناوری های تجارت الکترونیکی و ارتباطات، توانایی راه اندازی یک شرکت خصوصی و رهبری و مدیریت آن نیز دارای اهمیت است.

 

تخصص های ممکن:

– تدارکات حمل و نقل دریایی

– تدارکات توزیع کالا

– مدیریت فروش

 

مدیریت کسب و کار ساخت و ساز (عمران)

برنامه آموزشی مدیریت کسب و کار ساخت و ساز به گونه ای طراحی شده است که مدیران قادر به درک ساخت و ساز، برنامه ریزی و سازماندهی آن با استفاده از فناوری های مختلف باشند همچنین تنوع کار ساخت و ساز، سازگاری، ابزار فنی و تکنولوژیکی را درک کرده و قادر به تحقیق و انتخاب بازار خواهند بود.

 

تخصص های ممکن:

– مدیریت املاک و مستغلات

– مدیریت مصالح ساختمانی

 

اقتصاد شرکت های تجاری

ویژگی های بارز برنامه آموزشی: این برنامه بر تمرین عملی تأکید دارد.

دانشکده SIMULITH به دانشجویان این امکان را می دهد تا در یک شرکت آموزش حرفه ای را تمرین کنند. در طول آموزش در این شرکت، فراگیران در بخش های مختلف شرکت (امور مالی – حسابداری، خرید، فروش – بازاریابی و پرسنل) کار می کنند و عملکرد واقعی – مالی شرکت را شبیه سازی می کنند. دانش آموزان به اسناد واقعی دسترسی دارند، ایده ها و برنامه های خود را به اجرا می گذارند، و می توانند رویه های تجاری واقعی شرکت را تجربه کنند، با سایر شرکت های آموزشی لیتوانیایی و خارجی همکاری کنند.

 

حسابداری

اهداف برنامه آموزشی حسابداری؛ آموزش یک متخصص (حسابدار) با داشتن مدرک لیسانس حرفه ای، که با مراجعه به آخرین دانش و اطلاعات جمع آوری شده بر اساس نتایج حاصل از تحقیقات بنیادی و کاربردی، می تواند آن را برای کارهای حرفه ای فردی بکار گیرد. برنامه ریزی و سازماندهی عملیات، حفظ سوابق حسابداری، مدیریت و کنترل فرایندهای مالی در شرکت ها، شرکت ها و سازمان ه،. به کارگیری مهارت های تفکر و رویکردهایی که امکان پاسخگویی خلاقانه در شرایط جدید را می دهد؛ اینها گوشه ای از ویژگی های فرد آموزش دیده در این آموزش است. برقراری ارتباط با زبان های لیتوانیایی و خارجی، انتقال اطلاعات به مخاطبان متخصص و غیر متخصص نیز برای این فرد امکان پذیر است. برای کار فردی و تیمی، به طور مداوم صلاحیت حرفه ای خود را توسعه داده و چشم انداز کلی را گسترش می دهد.

تخصص های ممکن:

– حسابرسی داخلی

– ارزش گذاری کسب و کار

 

انفورماتیک و برنامه نویسی کاربردی

هدف از برنامه آموزشی انفورماتیک و برنامه نویسی کاربردی، آماده سازی متخصصان بسیار ماهر رشته مطالعات انفورماتیک با محوریت زمینه های توسعه نرم افزار یا مدیریت شبکه رایانه ای است که قادر به سازگاری با تغییرات در بازار معاصر هستند و از اهمیت خود آگاه هستند. یادگیری هدایت شده (خودآموزی) و یادگیری مادام العمر نیز از دیگر ویژگی های این فرد خواهد بود.

 

تخصص های ممکن:

– توسعه وب

– مدیریت شبکه رایانه

– توسعه برنامه موبایل

 

فن آوری های طراحی دیجیتال

از ویژگی های استثنایی این برنامه آموشی، مطالعه رشته فناوری اطلاعات شامل دانش علوم رایانه، طراحی گرافیک، علوم اعصاب، روانشناسی و بازاریابی است. این برنامه بر تمرین عملی تأکید دارد.

 

اجرای قانون و قانون

نتایج یادگیری برنامه آموزشی: فراگیر، مفاهیم اساسی موضوعات مطالعاتی را می شناسد، قادر است از منابع نظریه ها، قوانین حقوقی، اصول قانونی هنجاری استفاده کند. قادر به اعمال دانش روابط حقوقی خصوصی و اجرایی و قضایی و به كارگیری هنجارهای قانونی مناسب برای تنظیم كار در اداره دولتی است، می تواند تحقیقات تحقیقات پیش از محاکمه را به كار گیرد. کمک های حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می دهند. قادر به اعمال هنجارهای خاص قانونی است كه فعالیت افراد و اشخاص حقوقی را تنظیم می كند. قادر به تحلیل استدلال های مختلف ارائه شده در فرآیند تحلیل مشکلات و تصمیم گیری است. به طور مؤثر و مسئولانه قادر به بکارگیری تکنیک ها و ابزارهای حرفه ای در سازمان های اجرایی قانون دولتی، مشاغل و سازمان ها خواهند بود. نیاز به بهبود مستمر مهارت های یادگیری را افزایش داده است، برای افزایش سطح مهارت، اهمیت یادگیری مادام العمر را درک می کند، برنامه ریزی شغلی را در حرفه حقوقی انجام داده است.

 

تخصص های ممکن:

– مقامات قضایی

– مراجع قضایی

 

قانون تجارت و سرمایه گذاری

در طول دوره آموزشی، فراگیران در مورد مفاهیم اساسی موضوعات مورد مطالعه، دانش مطالعات حقوقی دانش کسب می کنند. زمینه ملی، منطقه ای (اتحادیه اروپا) و تجارت بین المللی و سرمایه گذاری بین المللی را می داند زمینه تنظیم مقررات اتحادیه اروپا. درک محیط کسب و کار و سرمایه گذاری از اشکال سازمان تجارت، آیین نامه ها و رویه های قانونی، ویژگی های دانش مربوط به قراردادهای تجاری. از نظر ارزیابی رفتارهای انسانی و اشخاص تجاری می تواند از هنجارهای قانونی برخوردار باشد. قادر به تحلیل انتقادی، تفسیر، توضیح و مقایسه روابط تجاری و سرمایه گذاری بین مقررات قانونی است. توانایی تحلیل و ساماندهی اسناد مختلف رویه ای در پرونده های مدنی؛ قادر به تهیه و انجام تهیه عمومی کالاها و خدمات است. جهت صحیح استفاده از دانش را در عمل به دست آورد و اشتغال را برای خود در بخش خصوصی یا دولتی ایجاد کرد. ظرفیت آماده سازی پروژه های سرمایه گذاری برای توسعه و اجرای نمایندگی عمومی و شخص خصوصی در تهیه و اجرای برنامه های توسعه سرمایه گذاری را نشان می دهد. ظرفیت قانون از نظر ارزیابی رفتار مشاغل، تجزیه و تحلیل دلایل آنها را نشان می دهد و مبتنی بر این راه حل ها، استدلال و منطقی را پیشنهاد می کند.

 

تخصص های ممکن:

– مقامات قضایی

– مراجع قضایی

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *