بزرگ­ترین کنفرانس فناوری پیشرفته در شمال اروپا، طی ماه نوامبر در لیتوانی اجرا می­شود

بزرگ­ترین کنفرانس فناوری پیشرفته در شمال اروپا، طی ماه نوامبر در لیتوانی اجرا می­شود

شرکت­های اروپایی و جهانی فناوری پیشرفته، مخترعین و هر کسی در حوزه­ی فناوری­های پیشرفته، اکنون چشمشان به لیتوانی معطوف شده است.در اینجا بزرگ­ترین کنفرانس فناوری­های پیشرفته برای چهارمین سال پیاپی اجرا خواهد شد. بیش از 60 سخنرانی که در خصوص مهم­ترین مطالب فناورانه است و بیش از 3000 نفر از بیش از 500 شرکت در این رویداد حضور خواهند داشت.

انتظار می رود که کنفرانس با حضور رهبران بازار فناوری پیشرفته باشد، مانند ستاره­ی دنیای سرمایه­گذاری، instech Matteo Carbone از ایتالیا، نانو پرداخت که در آن گلدمن ساکس، یکی از بانک های پیشرو وال استریت، بیش از 10 میلیون دلار آمریکا سرمایه گذاری کرده است، لائورنس کوک، مدیری از کانادا، استارت آپ فناورانه­ی «رایسین» از طرف بانک MHB آلمان خواهد بود، بنیانگذار آلمانی آن آقای تاماز، پاول متویو بنیانگذار Wirex، شرکتی سه وجهی برای پرداخت مبتنی بر سامانه بلاکچین که توسط استونی­ها در بریتانیا فعال شده است. این رویداد تمام شرکت کنندگان را به سوی جذب مخاطب و مذاکرات پیشرو (B2B) سوق می­دهد.

برای اولین بار در تاریخ، لیتوانی به چرخه­ی بلاکچین متصل می­شود، ویلنیوس در راستای مراکز بلاکچین ملبورن، شانگهای، سیدنی و دوبی قرار می­گیرد.

دقیقا مشابه سال گذشته، شرکت­های فناورانه و همکارانشان برای معرفی خود تلاش می­کنند تا توجهات را به خود و خدماتشان جلب کنند. امسال توجهات معطوف به بانک داری آزاد، پولشویی، امنیت سایبری و مسایل حوزه­ی نرم افزار و سخت افزار فناورانه است.

این کنفرانس، توسط وزارت مالی جمهوری لیتوانی، وزارت اقتصاد و اختراعات جمهوری لیتوانی، وزارت امور خارجه، بانک لیتوانی و آژانس علوم و اختراعات جمهوری لیتوانی برگزار می­شود. تمام این ارگان­ها در کنار هم گرد آمده­اند تا لیتوانی را به عنوان یک کشور پیشرو در زمینه فناوری­های پیشرفته مطرح نمایند.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *